• Stacks Image 3062

  Caption Text

  Link
 • Stacks Image 3063

  Caption Text

  Link
 • Stacks Image 3064

  Caption Text

  Link
 • Stacks Image 3069

  Caption Text

  Link
 • Stacks Image 3072

  Caption Text

  Link

Vzduchotechnika

Chcete svoj byt, administratívnu prevádzku,výrobne priestory atd. zmeniť na príjemné, bezprašné prostredie?
Ste alergik a vetrat otvoreným oknom je pre Vás problém? Dnešné moderné klimatizačné jednotky sú vybavené rôznymi druhmi filtrov (prachový, antibakteriálny, plesňový, ionizátor....), ktoré zabezpečujú čisté a príjemné prostredie a prispievajú k pohode a kvalitnej kultúre bývania.
Nedokážu Vám ale zabezpečit kompletnú výmenu vzduchu v miestnosti, tú Vám zabezpečíme optimálnymi rozvodmi vzduchotechnického potrubia spríslušentvom. Pri výbere vzduchotechniky je preto lepšie sa obrátiť na odborníkov, ktorý Vám pomôžu jednak s výberom vhodného zariadenia, zabezpečia odbornú a profesionálnu montáž a počas celej životnosti zariadenia zabezpečia záručný a pozáručný servis, poskytnú odpovede na Vaše otázky.
Stacks Image 26
Vzduchotechniku ponúkame ako doplnok k našim vykurovacím a klimatizačným systémom na ktoré sme viac zameraný. Vzduchotechnika slúži na vetranie priestorov, kde nie je možné, alebo je nedostatočné prirodzené vetranie pomocou otvorených okien a podobne, alebo je prirodzené vetranie neekonomické.

Dnešné vzduchotechnické zariadenia dokážu vytvoriť komfort a zdravé prostredie na pracoviskách kde predtým bolo životu nebezpečné zdržiavať sa, spríjemniť a ozdraviť bývanie v ktorom bola predtým nezdravá klíma. Správne navrhnutá a prevádzkovaná vzduchotechnika pomáha proti únave, rieši problematiku plesnivých stien, zafajčených miestností a často je jediným riešením pre alergikov.
Vo vzduchotechnike ponúkame riešenia od vetrania jednoduchých domácich sociálnych priestorov, odsávania pachov z kuchýň, vetranie nízkoenergetických, pasívnych rodinných domov a administratívnych budov, cez priestory pre voľný čas ako sú kiná, zábavné centrá a podobne, až po odsávanie škodlivín na zváracích pracoviskách vo výrobných závodoch a vetranie čistého prostredia ako sú napríklad laboratóriá a operačné sály.

Z ekonomického hľadiska je niekedy použitie vzduchotechnického zariadenia nevyhnutné. Vetrať vykurovanú budovu otvorením okien je neefektívne a finančne náročné. Naproti tomu vetranie pomocou rekuperácie tepla Vám zabezpečí viac čerstvého vzduchu a zabráni úniku tepla, čo v zimnom období znamená zdravšie prostredie so správnou vlhkosťou a zníženie nákladov na kúrenie.

Zo vzduchotechniky ponúkame taktiež ucelený sortiment od renomovaných výrobcov a v prípade potreby na mieru vyrobené zariadenia.
Stacks Image 284